Leadership TIP Mirka Sázovského
TIP 006 - Opatření vedoucí k cíli
May 29, 2021
Mám možnost pracovat s velmi úspěšnými týmy a organizacemi, které dosahují nepředstavitelné výsledky. Při pozorování a studování jejich způsobu chování jsem našel společné charakteristiky, které z nich dělají ty nejúspěšnější mezi úspěšnými. Tyto organizace se nezaměřují jen na cílové měřítka, kterých chtějí dosáhnout, ale sledují, jak účinně fungují jejich opatření vedoucí k cíli.
Dobré výsledky nejsou příčinou, ale následkem. Příčinou nepředstavitelných výsledků je proměna chování, která způsobila dosažení nepředstavitelných výsledků. Z toho je zřejmé, že chcete-li dosáhnout nepředstavitelných výsledků, proměna chování je nevyhnutelná.

Celý text podcastu najdete na: Leadership TIP 006 - Opatření vedoucí k cíli

Máte pocit, že by se pravidelné týdenní newslettery dali ještě vylepšit? Chcete se mnou sdílet nějaký zajímavý zdroj nebo váš tip na doplnění k tématu? Jednoduše mi napište na sazovsky@flowave.cz. Pokud byste si chtěli přečíst všechny moje tipy, klikněte sem...

Tipy můžete poslouchat jako podcast nebo si stáhnout aplikaci do mobilu a poslouchat jako soundcast. Audio nahrávku můžete poslouchat i na YouTube.

Chcete každou neděli ve svém @inboxu najít svůj čerstvý Leadership TIP? Stačí kliknout na: Přihlásit k odběru

#leadership
#cíle