Leadership TIP Mirka Sázovského
TIP 010 - Lekce od Mary Kay Ash
December 10, 2021
Mary Kay založila firmu s tak velkou vizí, která byla větší než ona samotná. Společnost Mary Kay byla založena skrze mocný (powerful) vytvořený kontext, jenž splňoval 5 otázek, o kterých mluvím v tomto leadership TIPu. Objevte pro sebe mocný kontext, díky kterému Mary Kay vybudovala miliardovou firmu.
Na konci každého roku pořádám pro mé klienty a ostatní odvážné podnikatele skupinový koučink, na kterém uzavíráme současný rok a vytváříme nový. Tento program nazývám: Nejlepší rok života z vytvořené budoucnosti a může ho v jednom termínu absolvovat jen 6 lidí.

Tou nejdůležitější části celého programu je vytváření vytvořené budoucnosti, kdy se díváme nato, co je pro každého fundamentálně důležité a na čem jim skutečně záleží. Když s účastníky sdílím příběhy úspěšných podnikatelů, vždy jim připomenu příběh Mary Kay Ash, která vytvořila takovou budoucnost, že se její leadership vyučuje na uznávaných univerzitách.

Celý text podcastu najdete na: Leadership TIP 010 - Lekce od Mary Kay

Máte pocit, že by se pravidelné týdenní newslettery dali ještě vylepšit? Chcete se mnou sdílet nějaký zajímavý zdroj nebo váš tip na doplnění k tématu? Jednoduše mi napište na sazovsky@flowave.cz. Pokud byste si chtěli přečíst všechny moje tipy, klikněte sem...

Tipy můžete poslouchat jako podcast nebo si stáhnout aplikaci do mobilu a poslouchat jako soundcast. Audio nahrávku můžete poslouchat i na YouTube.

Chcete každou neděli ve svém @inboxu najít svůj čerstvý Leadership TIP? Stačí kliknout na: Přihlásit k odběru

#leadership
#MaryKay