Leadership TIP Mirka Sázovského
TIP 007 - Ideální týden
June 5, 2021
Nenechte práci, aby určovala váš život. Naopak nechte život, aby určoval vaší práci. Nechte ideální týden vytvořit i členy vašeho týmu a pak si tyto týdny navzájem sdílejte. Budete překvapení, jak se zvýší produktivita. Sdílením svého ideálního týdne nastavujete hranice a sladíte vzájemná očekávání.
Můžete o svém dokonalém týdnu přemýšlet jako o terči. Přímo doprostřed se pokaždé netrefíte, ale jakmile víte, kam máte mířit, budete střed trefovat mnohem častěji.

Jakmile vymezíte jasné hranice a donutíte se v nich nějakou dobu zůstat, je úžasné, jak rychle do týdenního rytmu vplujete bez ohledu na to, co se zrovna děje. - Michael Hyatt

Celý text podcastu najdete na: Leadership TIP 007 - Ideální týden

Máte pocit, že by se pravidelné týdenní newslettery dali ještě vylepšit? Chcete se mnou sdílet nějaký zajímavý zdroj nebo váš tip na doplnění k tématu? Jednoduše mi napište na sazovsky@flowave.cz. Pokud byste si chtěli přečíst všechny moje tipy, klikněte sem...

Tipy můžete poslouchat jako podcast nebo si stáhnout aplikaci do mobilu a poslouchat jako soundcast. Audio nahrávku můžete poslouchat i na YouTube.

Chcete každou neděli ve svém @inboxu najít svůj čerstvý Leadership TIP? Stačí kliknout na: Přihlásit k odběru

#Leadership
#IdeálníTýden