Leadership TIP Mirka Sázovského
TIP 011 - Koncept vytváření vize budoucnosti a stanovení cílů
December 19, 2021
Poslechněte si mou bonusovou nahrávku, ve které sdílím, jak si nastavit vize přes jedinečný koncept vytváření vytvořené budoucnosti a cílů, který je součástí mého skupinového koučovacího programu - Nejlepší rok života z vytvořené budoucnosti.
Nastavit si cíle z vytvořené vize budoucnosti je potřeba dělat pod vedením někoho, kdo vám položí ty správné otázky, který vycházejí z jeho nadhled. Jak se říká: "Pro samotné stromy nemůžete vidět celý les. Pokud máte dobrého mentora a kouče, tak vás povede a bude sledovat celou mapu a pomocí otázek pomůže rozmotat nepořádek ve vašem myšlení.  Na konci každého roku pořádám skupinový koučink, na kterém s nastavením cílů z vytvořené budoucnosti pomáhám. Tento program nazývám: Nejlepší rok života z vytvořené budoucnosti a může ho v jednom termínu absolvovat jen 6 lidí.  

Máte pocit, že by se pravidelné týdenní newslettery dali ještě vylepšit? Chcete se mnou sdílet nějaký zajímavý zdroj nebo váš tip na doplnění k tématu? Jednoduše mi napište na sazovsky@flowave.cz. Pokud byste si chtěli přečíst všechny moje tipy, klikněte sem...

Tipy můžete poslouchat jako podcast nebo si stáhnout aplikaci do mobilu a poslouchat jako soundcast. Audio nahrávku můžete poslouchat i na YouTube.

Chcete každou neděli ve svém @inboxu najít svůj čerstvý Leadership TIP? Stačí kliknout na: Přihlásit k odběru

#leadership
#NejlepšíRokŽivota
#VizeBudoucnosti